Už po našej premiérovej návšteve Evy a Adama nám bolo jasné, že nebude posledná. A sme o tom presvedčení aj teraz, keď Motyčky opúšťame( s ťažkým srdcom) tretíkrát. Nielen preto, že ubytovanie poskytuje všetko, čo človek, aj ten najnáročnejší, očakáva. Ale hlavne preto, že ľudia, ktorí sa o to celé starajú, teda Ivetka a Danko, sú úplne skvelí !
Ďakujeme a do skorého videnia, Danka, Jana, Tomáš 2.1. 2006

Although we were here for only a few days the picturesque neighbourhood made us want to stay here forever! But it was not only the fabulous surroundings that made our stay here so enjoyable. The house itself is desigued comfortably and cosily with its wood-burning stove and all the cooking tensils and creates a unique home-like atmosphere.
Jurek, Mariola, Jagoda, Adam from Poland 11.2.2006

Dear all,
thank you for your hospitality, for your smile, for your advices, thank you for EVERYTHING. Wev wish you all the best and we hope we can return here soon...
Guzga´s family from Romania, Timisoara 28.7.2006

It was very nice to spend winter holiday in that beautiful place. The cottage is cosy,well equiped,and comfortable, so we feel like in our house. Iveta and Daniel are nice and friendly persons. We will be back here wiht pleasure.
Zuza, Margozata, Witold and Piotr 26.1.2008

Hi, we wanted to thank you for the great hospitality, welcoming, and the feeling that there is „ home away from home“ . we had a lovely time an the appartmant and felt that there is someone that is taking care of us even if we are not in Israel. In Hebrew we would say : „ TODA RABA“ looking forward to see you and come to the apartmant again soon.
Avi, Motti, Eyal and Inbal from Israel 15.3. 2009

Vraj trinástka prináša nešťastie.. Myslím, že sme práve týmto pobytom popreli pravdovravnosť tohto výroku.... Je málo miest, kam človek príde a cíti sa ako doma. My sa tu, u Ivky a Danka cítime tak od nášho prvého pobytu.... Ľudia, ktorých v životer stretávame a vstupujú do nášho života, neprichádzajú náhodne. .. A tak viem, že ani naše stretnutie s Ivkou a Dankom nebolo náhodné a prinieslo nám mnoho krásneho a pozitívneho. A preto ( ale nielen preto) sa tešíme na naše ďalšie stretnutia.
Jana a kolektív, 1.9.2009

Stalo sa pre nás nepísanou tradíciou, že posledný januárový víkend trávime na Motyčkách. Nebolo tomu inak ani tento rok. Pripravili ste nám nádherný darček, za ktorý Vám veľmi pekne ďakujeme.
Silvia a Peter, 28.-30.1. 2011

Dear Iveta and Daniel,
Although we decided to come here very quickly, the decision was excellent. Why? Because found a very homely, nice and warm accomodation, but above all these the people are the ones who are blessing this place. You and your family made us feel very welcomed and gave us the feeling that we must come back. .. The man blesses the place!
With appreciation, Adrriana, Cristi, Antonia, Ralu and Raul from Romania 6.1.2012

Ako vždy... najlepší odpočinok u Ivetky a Daniela...ďakujeme Vám za všetko, dúfame, že tento rok ešte sa uvidíme...
rodina Terban a Maslov Sergej, Ukrajina 4.12.2016

Rezervujte si prázdninový dom pre rodinnú dovolenku už dnes

More má šmrnc, ale dovolenka na Slovensku, v komfortnom apartmáne a rozprávkovej prírode je na nezaplatenie. Prázdninový dom EVA je miesto, kde zažijete nezabudnuteľnú rodinnú