Exterier Eva zima 2017 2Prázdninový dom EVA je oáza pokoja pre rodinnú dovolenku. Dvojposchodový tehlový dom sme postavili pri lúkach a lesoch, na pozemku s rozlohou deviatich rodinných domov.

V zime padajú za oknom chumáče snehu, počuť len ticho zimnej prírody. V lete zapadajúce slnko zohrieva svojimi lúčmi a príjemný vetrík od doliny osviežuje teplý vzduch. Vtedy zabudnete, aký ťažký pracovný týždeň máte za sebou a koľko povinností na vás čaká. Presne takú dovolenku zažijete v prázdninovom dome Eva.

Bezpečnosť pre vaše ratolesti

Celý pozemok sme oplotili. V areáli sa deti vybláznia na drevených preliezkach, v pieskovisku a hojdačke. Pri každom detaile sme mysleli na bezpečnosť najdôležitejších hostí.

Dom vás pohltí svojou atmosférou

Pri stavbe sme použili ľahko udržiavateľné a atraktívne materiály – plávajúcu podlahu, dlažbu, drevené okná, vnútorné okenné parapety z bukového dreva.  Maličkosti prispejú k dokonalému zážitku.

Prízemie

  • vstupná chodba je riešená veľkým šatníkom so zrkadlom.
  • na prízemí nájdete aj obývačku spojenú s kuchyňou. Tá je doslova „nabitá“ spotrebičmi: chladnička s mrazničkou, veľká umývačka, elektrická varná 4-platňa, varná kanvica, mikrovlnka, toaster, odšťavovač, kávovar.
  • v obývacej časti využijú hlavne väčšie skupiny stôl pre 6 hodujúcich a pohovku, ktorá slúži ako rozťahovací gauč na príležitostné spanie pre dve osoby.
  • krbová pec je po nahriatí ďalším vykurovacím telesom. Vytvorí romantickú atmosféru pohody a pokoja.

Horné poschodie

  • spálňa s tromi manželskými posteľami ponúka variabilné spanie pre 4-6 osôb. Baldachýn a výhľad na hory je zárukou romantického spánku.
  • kúpeľňa v bielo-čiernej kombinácii, s preskleným vaničkovým sprchovým kútom je spojená s WC.Vyzerá moderne a vkusne. Pri rannom umývaní zubov môžete sledovať východ slnka. V lete vykúka spoza hory pred ôsmou, v zime o čosi neskôr.
  • celé vrchné poschodie má priznaný krov, čo umocňuje atmosféru chaty.

 

Nebude vám nič chýbať,  je to tu ako doma

Čajová, kávová, príborová zostava, sady nožov, tanierov a hrncov v dostatočnom množstve pre 10 ľudí. Všetko budete mať pripravené. V kuchynskej linke nájdete aj také drobnosti ako vývrtka na víno, alebo lis na cesnak. V cene ubytovania sú tabletky do umývačky, utierky, servítky, čistiace prostriedky, jednorazové kuchynské utierky... Všetky maličkosti, bez ktorých sa pohodlná rodinná dovolenka nezaobíde.

S prenájmom  prázdninového domu EVA máte k dispozícii aj areál s tenisovým kurtom, na ktorom si môžete zahrať tenis, volejbal, nohejbal, pozemný hokej... Na čo máte chuť.

Cenník

Obdobie objekt/noc /2 os..objekt/noc/ 3 os.objekt/noc/ 4 os.objekt/noc/ 5 os.
Top sezóna 22.12.2022 - 8.1.2023 190,00 € 215,00 € 235,00 € 265,00 €
Zimná sezóna 9.1.2023 - 31.3.2023 155,00 € 175,00 € 185,00 € 195,00 €
Medzisezóna 1.4.2022 - 21.12.2022 135,00 € 155,00 € 170,00 € 185,00 €

Kaucia 100,00 € za objekt. Príplatok 20% pri pobyte na 1 noc.  Kurtaxa pre obec celoročne 0,50€/osoba/noc vyberaná pri príchode v hotovosti.  Záloha za ubytovanie min. 50%  pred príchodom bezhotovostne, doplatok  v hotovosti pri ubytovaní.

Rezervujte si apartmán pre rodinnú dovolenku už dnes

More má šmrnc, ale dovolenka na Slovensku, v komfortnom prázdninovom dome a rozprávkovej prírode je na nezaplatenie. Prázdninový dom EVA je miesto, kde zažijete nezabudnuteľnú rodinnú dovolenku.