Robíme všetko s láskou tak, akoby sme pripravovali dovolenku pre seba

Motyčky sme si zamilovali pred mnohými rokmi. Očarujúca príroda, božský pokoj a bohaté možnosti aktivít pre každého člena rodiny nás priviedli k myšlienke podeliť sa o tento krásny kút Slovenska.

Vytvorili sme prázdninové domy Adam a Eva pre najkrajšiu rodinnú dovolenku

Interiér sme zariadili útulne,v Eve nechýba krb a romantické zariadenie spálne. Exteriér je vždy upravený a predovšetkým bezpečný. Naše deti počas niekoľkých rokov otestovali a odhalili aj najmenšie riziko. A že to bolo všelijaké, vedia len oni :-)

Dovolenkové apartmány Adam, EvaAltánok, ohnisko, zátišie s posedením, drevené preliezky, tenisový kurt, kde môžete hrať volejbal, nohejbal a v zime korčuľovať... Slovo nuda naši hostia nepoznajú. Obidva prázdninové domy sme vybavili tak, aby vám nechýbala žiadna dôležitá maličkosť. Vo fotogalérii nájdete výsledok našej niekoľkoročnej práce.

Sme dog & pet friendly. Vášho miláčika môžete bez problémov vziať so sebou. Pomôžete nám, ak nám túto informáciu oznámite pred pobytom.

Záleží nám na tom, aby ste sa u nás cítili ako doma:

  • upratujeme pedantne pred vašim príchodom. Umyjeme dokonca aj okná, aby ste si užili nádherný výhľad na okolitú prírodu;
  • trávnik je vždy pokosený aj preto, že chlapi z našej rodiny milujú jazdu na traktorovej kosačke :-)
  • v zime je chodník čistý a bezpečný, preto si sneh užijete presne tam, kde ho očakávate;
  • milujete atmosféru pri krbe? Potom budete potrebovať drevo. Dovezieme, nasekáme, uložíme (alebo odvážnym požičiame náradie) ;
  • v lete už z diaľky uvidíte kvetinovú výzdobu zakomponovanú do okolitej prírody a keď sa ubytujete... To bude pohľad!

Každú voľnú chvíľu, keď nie je areál obsadený, tu trávime s našimi deťmi. Ak niečo chýba, doplníme. Robí nám radosť vymýšľať, nachádzať, budovať, prinášať nové možnosti, ktoré skvalitnia váš pobyt. S hosťami, ktorí sa ku nám pravidelne vracajú, hráme hru „Hľadaj, čo je tu nové“. Radi si ju zahráme aj s vami. Viac  o  našej hre nájdete vo fotogalérii.

Vyberte si rodinný prázdninový dom a rezervujte si ubytovanie už dnes. Tešíme sa na vás.

Iveta a Dano Babjakovci