Apartmán pod DonovalmiTúžite prežiť dovolenku, na ktorú budú spomínať všetci členovia rodiny? Prázdninové domy Adam a Eva ponúkajú nerušený pokoj v lone nedotknutej prírody, komfortné ubytovanie a množstvo aktivít v okolí, z ktorých si odnesiete prekrásne zážitky.

Znie to ako rozprávka a v skutočnosti aj je

Ubytovanie je len 22 km od civilizácie – Banskej Bystrice a 4 km od centra obce Donovaly. Cyklisti, rybári, paraglidisti, hubári, poľovníci, ale hlavne rodiny s deťmi budú očarení možnosťami obce Motyčky a okolia.

Areál je spoločný pre obidva prázdninové domy. Postavili sme v ňom tenisový kurt, na ktorom si zahráte aj volejbal, nohejbal alebo sa v zime rozkorčuľujete do olympijskej formy.

Chcete spomaliť? Potom využijete všetky možnosti záhrady a nikam nemusíte chodiť: drevené preliezky, pieskovisko,  v altánku si ugrilujete voňavé špeciality,  alebo  na ohnisku uvaríte guľáš. S parkovaním si tiež starosti nerobte. Miesta je dosť.

Naši hostia si najviac obľúbili:

  • ubytovanie pre dvoch v menšom prázdninovom domčeku Adam na jednu alebo viac nocí;
  • ubytovanie pre rodinu s deťmi vo väčšom a vybavenejšom prázdninovom dome Eva. Vhodné pre 2-3 deti;
  • ubytovanie pre dve rodiny, ktoré využijú možnosti spoločného areálu, ale zároveň každá nachádza svoje súkromie;
  • ubytovanie pre rodinné oslavy spojené so športom, varením. Celkom vieme poskytnúť 10 postelí;
  • ubytovanie pre firemné akcie zamerané na team building. Firmy si tento druh ubytovania obľúbili nielen pre výhodnú polohu v strede Slovenska, ale aj pre ponuku športových aktivít priamo v areáli.

Na rodiny s deťmi sa tešíme najviac

Vieme, čo je potrebné pre ideálnu rodinnú dovolenku. Máme tri vlastné deti a pri zariaďovaní sme mysleli na každú maličkosť.Na čo sme pozabudli, to naše deti okamžite našli a tak sme neustále vylepšovali...

Rodinný apartmán DonovalyV prvom rade sme mysleli na bezpečnosť

Areál je oplotený, takže vaše ratolesti nezablúdia a nebudú vystavené žiadnemu nebezpečenstvu. Svoju zvedavosť uspokoja v záhrade, na drevených preliezkach a v pieskovisku plnom hračiek.

Family  friendly

Školáci si užijú trampolínu alebo postavia bunker. Chlapci sa radi ukrývajú v drevenom prístrešku na stráni. Budete ich vidieť z okna, a oni nestratia pocit, že vám unikli cez hojdačku nad potôčikom. No a pre tých odrastenejších je tu odpoveď na najdôležitejšiu životnú otázku teenagerov- áno,dostanete heslo na pripojenie na internet.

Baby friendly

S radosťou ubytujeme aj rodiny s najmenšími deťmi. Požičiame vám detskú jedálenskú stoličku, prenosnú cestovnú postieľku, detské posteľné prádlo či hračky.

Každé dieťa prežije deň na čerstvom vzduchu a naplno, zatiaľ čo vy budete oddychovať na hojdacej sieti a pozorovať oblaky.

Dog & Pet friendly

Aká by bola dovolenka bez vášho štvornohého miláčika? Každý vychovaný psík, šteniatko a mačiatko je u nás vítaný. Ubytovanie v prázdninových domoch Adam a Eva si užili aj škrečkovia a morské prasiatka. Za bezpečnosť a chovanie zvierat nesú zodpovednosť ich majitelia.

Do „zbierky zvierat“ ponúkame ryby v potôčiku, jarné pozorovanie kačacej rodinky pri výchove potomstva, letný salaš s ovečkami a kozami, hlučnú jesennú ruju a zimné kŕmenie sýkoriek a vysokej zveri. A po celý rok uspievané vtáčie osadenstvo. Ste predsa v chránenej ornitologickej oblasti.

Už veríte, že vaša rodinná dovolenka bude ako z rozprávky?

Nestrácajte čas. Pozrite si dovolenkový apartmán Adam a dovolenkový apartmán Eva a rezervujte si ubytovanie čím skôr.