Exterier Adam zima 2017Z okna môžete pozorovať srnky, ako  sa prichádzajú napiť do potoka tečúceho v bezprostrednej blízkosti. Alebo len tak leňošiť. Počúvať šum vetra a ticho hôr. Súkromie, ničím nerušený pokoj a rozprávkový výhľad, kam sa vaše oči pozrú. To všetko ponúka malý, ale útulný prázdninový domček Adam.

Ubytovanie pre dvoch s komfortom, ktorý hľadáte

V malom kuchynskom kúte nájdete všetko potrebné na prípravu jedál. K dispozícii je elektrická varná dvojplatnička, varná konvica, mikrovlnka,toaster, chladnička, hrnce, riady, poháre, príbory, čistiace prostriedky, utierky. Všetko budete mať po ruke. V tej istej miestnosti je veľká posteľ, kde sa pohodlne vyspíte, TV a WiFi pripojenie na internet.

Kúpeľňu sme riešili ako veľký priestor s dvomi sprchovacími kútmi, dvomi umývadlami a práčkou. WC sme postavili samostatné. Vaše pohodlie je založené na maličkostiach. Posteľné prádlo, osušky, uteráky, deka, čistiace a pracie prostriedky, kuchynské utierky, čajové sviečky – to všetko je v cene ubytovania.

Malý dom, ale veľké možnosti

V altánku si môžete ugrilovať špeciality podľa chuti alebo uvariť guľáš. Všetko potrebné vám zadarmo požičiame. Po chutnom jedle pristane zdravý pohyb. Na ihrisku s umelou trávou si zahráte tenis, volejbal, hokejbal... Je len na vás, aký šport si zvolíte. 

Kam s deťmi? Vezmite ich so sebou. Zabavia sa na preliezkach, v pieskovisku a trampolíne. Keď ich vezmete len pár metrov z areálu, nebudú veriť vlastným očiam, aká krásna a fascinujúca môže byť slovenská príroda.

Cena ubytovania

ObdobieCena objekt/noc (2 os.)Cena objekt/noc (1 os.)
Top sezóna 22.12.2022 - 8.1.2023 145,00 € 80,00 €
Zimná sezóna 9.1.2023 -- 31.3.2023 94,,00 € 74,00 €
Medzisezóna 1.4.2022 -  21.12.2022

 

76,00 € 65,,00 €

Kaucia pri pobyte nad 4 noci 50,00 € za objekt. Príplatok 10% pri pobyte na 1 noc. Zľava 10% pri pobyte nad 6 nocí. Kurtaxa celoročne pre obec vo výške 0,50€/osoba/noc je vyberaná pri príchode v hotovosti. 

Poplatok za psa resp. iné domáce zviera je 9€/noc.

Čo nie je teraz, nikdy nebude

To isté sa dá povedať o dovolenke. Ak si ju nenaplánujete ihneď, môže byť už zajtra neskoro. Nestrácajte čas a kontaktujte nás.